לעבוד בג’ירף

העובדים שלנו – אלה שבמטבח כמו גם אלה שמשרתים את לקוחותינו – הם האחראיים הראשיים להצלחה שלנו במשך השנים. הם אלה שמכינים את האוכל הנפלא שלנו, מגישים אותו, ודואגים שאורחינו במסעדות יקבלו חווית בילוי שייחודית רק לנו. לכן, אין לנו ברירה אלא להעסיק אנשים מיוחדים באמת – נחמדים, אינטליגנטיים ומקצועיים שישתלבו באווירה ששוררת במסעדות שלנו – עם הצוותים הקיימים ועם הלקוחות. חלק ניכר מחברי הצוות שלנו הם אנשים שרואים בשוק המסעדנות את הקריירה שלהם – בתור חברה גדולה וצומחת שהיא ממובילות השוק, אנו יכולים להציע לאותם עובדים שרואים במסעדנות מקצוע, הזדמנות למידה נדירה והתפתחות אישית ומקצועית משמעותית. ג'ירף היא גם בית ספר מצוין למי שרוצה לפתוח עסק משלו ביום מן הימים, והארץ שזורה במקומות בילוי ומסעדות של "ותיקי ג'ירף".

אנחנו אוהבים באותה מידה את עובדינו שלא בהכרח רואים במסעדנות את עתידם המקצועי. הגמישות של עבודת משמרות במסעדה מתאימה מאוד לסטודנטים או לאנשים שעובדים על פרויקט כזה או אחר בחייהם. המסעדות המצליחות שלנו מספקות לעובדינו שנמצאים במצב כזה מקום עבודה גמיש אך יציב, שכר מעל לממוצע בשוק והזדמנות לעבוד בסביבה אנרגטית ודינמית אנחנו דורשים מהם רצינות, מקצוענות ועבודה קשה – ומקבלים בתמורה חבר'ה נהדרים שיום אחד יהיו עורכי דין, מעצבים או מטפלים אלטרנטיביים, אבל בינתיים הופכים את מסעדות הג'ירף, השירות והאווירה שבהן למשהו שאנחנו גאים בו מאוד.

למרות שיש לנו כבר תשע מסעדות, אף אחת מהן היא לא שכפול של השנייה. חשוב לנו לנסות להתאים את המסעדות לאזור בו הן פועלות ולקהל שמבלה בו. זו הסיבה שתפריטי המסעדות לא לגמרי זהים ושלפעמים תוכלו למצוא מנה שייחודית לאחת מהן. גם העיצוב המשתנה של כל אחת מהמסעדות הוא חלק מאותה גישה. כך אנחנו משתדלים ליצור חוויה מגוונת עבור לקוחותינו וגם עושים את החיים שלנו קצת יותר מעניינים. אנחנו נהנים להמשיך ולהציע לקהל בישראל חווית בילוי מעניינת ומתקדמת במחיר שווה לכל נפש.

למשרות בג'ירף