לעבוד בג’ירף

העובדים שלנו – אלה שבמטבח כמו גם אלה שמשרתים את לקוחותינו – הם מפתח ההצלחה שלנו במשך השנים. הם אלה שמכינים את האוכל הנפלא שלנו, מגישים אותו, ודואגים שאורחינו במסעדות יקבלו חווית בילוי שייחודית רק לנו. לכן, אנו מעסיקים אנשים מיוחדים באמת – אוהבי אדם, אינטליגנטיים ומקצועיים שישתלבו באווירה המיוחדת במסעדות שלנו. חלק ניכר מחברי הצוות שלנו הם אנשים שרואים בענף המסעדנות את הקריירה שלהם – בתור חברה גדולה וצומחת שהיא ממובילות השוק, אנו יכולים להציע לאותם עובדים שרואים במסעדנות מקצוע, הזדמנות למידה נדירה והתפתחות אישית ומקצועית משמעותית.

אך באותה מידה אנחנו אוהבים גם את עובדינו שלא בהכרח רואים במסעדנות את עתידם המקצועי. הגמישות של עבודת משמרות במסעדה מתאימה מאוד לסטודנטים או לאנשים שעובדים על פרויקט כזה או אחר בחייהם. המסעדות המצליחות שלנו מספקות לעובדינו שנמצאים במצב כזה מקום עבודה גמיש אך יציב, שכר מעל לממוצע בשוק והזדמנות לעבוד בסביבה אנרגטית ודינמית.

אנחנו דורשים מהם רצינות, מקצוענות ועבודה קשה – ומקבלים בתמורה חבר'ה נהדרים שיום אחד יהיו עורכי דין, מעצבים או מטפלים אלטרנטיביים, אבל בינתיים הופכים את מסעדות הג'ירף, השירות והאווירה שבהן למשהו שאנחנו גאים בו מאוד.

מזמינים אתכם להגיש מועמדות ולהצטרף לנבחרת המנצחת שלנו..

למשרות בג'ירף